Zkušenosti s ošetřováním dětí a dorostu

Díky své více než 20leté zkušenosti s dětskými pacienty jsem získala mnoho poznatků a nových náhledů na potřeby dětí i dospívající mládeže. Snažím se jim poskytovat pouze kvalitní péči.

Všechny tyto poznatky jsem společně s MUDr. Ivanou Ašenbrenerovou sepsala do knihy Co dělat, když dítě…, ve které najdete nejrůznější tipy a rady, jak na onemocnění dětí. Knížku si můžete koupit přímo v ordinaci, případně na www.kniha.cz, kde najdete i seznam prodejců, či v elektronické podobě.

V rámci osobního rozvoje jsem absolvovala I. a II. atestaci a samozřejmě pravidelně zjišťuji, jaké jsou novinky v oblasti medicíny a léčby dětí i dorostu.

Čím se řídíme

Při své práci dětské lékařky se snažím o to, aby se u mě v ordinaci děti cítily dobře. Ordinaci jsem tedy vybavila dětskými hračkami, aby dětem vyšetření lépe ubíhalo a přitom si vybudovali zdravý vztah k bílému plášti.

Mou snahou je poskytovat komplexní pediatrickou péči pro děti od kojeneckého věku až po práh dospělosti a ještě o kousek dál (do 19 let včetně). Zaměřuji se tedy nejen na léčbu akutních i chronických onemocnění, ale především na prevenci vzniku a rozšíření jakékoli nemoci. S malými i velkými pacienty i jejich rodiči úzce spolupracuji, abychom společně vytvořili co nejlepší podmínky pro zdravý růst dětí.

Dále se snažím o vytvoření pozitivního vztahu se svými dětskými pacienty, aby ve mně měli důvěru a v budoucnu se nebáli svěřit své zdraví odborníkům.